Brändist

BRÄND MARI MASSO MILLINERY

Mari Masso Millinery ateljee valmistab naiste ja meeste kübaraid ning peaehteid. Brändi kunstnik ja disainer on Mari Masso.

Kübar on ajatu peakate mida saab pärandada põlvest põlve, tegemist on aeglase moe brändiga.

 

Valmistan kübaraid kasutades nii traditsioonilisi kui kaasaegseid kübara valmistamise töövõtteid, luues klassikalisi, praktilisi ja uuendusliku disainiga kübaraid.

 

Kübarate valmistamisel kasutan kvaliteetseid naturaalseid materjale nagu küülikuvill ja lambavill ning teisi naturaalsetest kiududest valmistatud kangaid ja kübaratoorikuid. Iga kübar on minu stuudios algusest lõpuni käsitsi valmistatud.

 

Olen lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia magistriõppe, aksessuaari- nahakunsti ja köitedisaini erialaõppe. Spetsialiseerusin kübarate ja peakatete valmistamisele. Peale magistriõpinguid asusin lisaks oma brändi Mari Massso Millinery juhtimisele, õpetama Eesti Kunstiakadeemias kübarate valmistamist.

 

Lisaks Eesti Kunstiakadeemias õpitule, olen end täiendanud välisriikides erinevatel kübara valmistamise kursustel.

Minust

Mul on rõõm, kui olen suutnud luua kübara või peaehte, mis sobib kandjaga. Minu kübara armastus sai alguse juba nooruspõlves, kui töötasin Kübarakojas modisti ja müüjana.

Peale Eesti Kunstiakadeemia magistriõpingud aksessuaari erialal pühendusin oma kübarabrändi loomisele. Loon kübaraid ja peaehteid, sest armastan nende valmistamist ja kandmist.

Minu kübarad ja peakatted on ehtinud nii eraklientide päid kui ka filme ja teatrilavastusi. 
Olen kübaraid valmistanud viisteist aastat.

 Mari Masso

etET
Scroll to Top